קרטוני ארכיב

קרטוני ארכיב נועדו למלא מטרות מגוונות ובין היתר: אחסון, גניזה והובלה. קופסאות ארכיב מגיעות עם ידית לאחיזה כך שניתן להרים אותם בקלות ובמהירות. לרוב קרטון זה הינו קשיח ומיוצר מקרטון חד גלי מחוזק, כך שהכמות שניתן לאחסן בו היא גדולה בשל חוזקו. בקרטונים אלו ניתן לאחסן לא מעט מוצרים החל מקלסרים (לרוב עד 5 קלסרים או עד 40 תיקים), דרך תיקים אישיים ועד מפות, דיסקים, תקליטם, מסמכים ועוד. מי שמרבה לרכוש קרטון ארכיב הם ארכיונים, משרדים שאוגרים מסמכים רבים וגם אנשים פרטיים שבביתם מסמכים לא מעטים. על מנת ליהנות מקרטון איכותי ובהתאמה אישית, צרו קשר עם בילמן בע"מ המתחייבת להעניק לכם שרות מהשורה הראשונה. 

גודל קרטוני ארכיב

קרטוני ארכיב מגיעים במידות שונות ומגוונות ובין היתר קרטון ארכיב גדול בינוני וקטן. ישנם קרטונים שמיועדים לאחסון קלסרים ומסמכים אזי נכון לרכוש קרטון ארכיב עם מכסה ומנגד ישנם קרטוני ארכיב אשר מיועדים להובלת משרד. את גודל הקרטון יבחר הלקוח וזאת בהתאם להיקף הציוד החומרים אותם הוא מתבקש לאחסן – מי שמבקש לאחסן היקף של 9 קלסרים בממוצע, נכון שירכוש קופסאות ארכיב גדולות (55/30/35) וכן הלאה. קרטונים אלו הם קרטונים חזקים, כך שניתן לסמוך עליו במהלך האחסון והעברתו ממקום למקום.

 

יתרונות קרטונים לארכיב

  • אחד היתרונות הבולטים של קרטון זה, היא היכולת לבצע התאמה אישית של הקרטונים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח הן מבחינת הגודל, הן מבחינת הצבע והן  מבחינת הסגירה. ישנה אפשרות לרכוש  קרטון ארכיב לבן או קרטון בצבע חום וכן הלאה, ישנה אפשרות לרכוש קרטונים חזקים בעלי סגירה מתקפלת ומאידך ניתן לרכוש קרטון ארכיב עם מכסה ועוד. 
  • יתרון נוסף הוא חוזק הקרטון – קרטונים אלו הם חזקים באופן משמעותי כך שניתן להוביל איתם חומרים רבים ומגוונים – קרטון חד גלי מחוזק
  •  קופסאות ארכיב בהדפסה אישית –  במידה ואתם מבקשים ליצור קרטוני ארכיב בהדפסה אישית, בין אם אתם מבקשים את הדפסת הלוגו הסלוגן וכיוצא בזאת. 
  •  הרכבה פשוטה – ניתן להרכיב את הקרטון במהירות וביעילות ללא כל  קושי
  • תיבה לרישום – על קרטונים אלו ישנה לרוב תיבה קטנה על גביה ניתן לכתוב מה מכיל הקרטון.

היכן לרכוש קרטון ארכיב ?

בין אם אתם מחפשים קרטוני ארכיב עם מכסה ובין אם אתם מחפשים קרטון ארכיב לבן, חום או בצבע אחר, נכון לפנות אל חברה מובילה מקצועית ובעלת מוניטין רב בתחום האריזות ייבוא וייצור הקרטונים. ככל והפניה תהיה אל חברה מקצועית אשר משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, אתם יכולים להנות ממוצר איכותי אשר מותאם במאת האחוזים לצרכים האישיים אותם אתם מגדירים. בילמן בע"מ תשמח לעמוד לשרותכם ולרשותכם עם חיוך מלא ומקצועיות בלתי מתפשרת מתחילת הדרך (משלב האפיון) ועד התוצר המוגמר לשביעות רצונכם המלא. 

גלריית תמונות קרטוני ארכיב

English
דילוג לתוכן