קרטונים לפיצה

קרטונים לפיצה הם חלק בלתי נפרד מהפיצה שמגיעה ללקוח במשלוח. ככל והקרטון יהיה מעוצב ואיכותי יותר, כך הלקוח ייהנה יותר מהפיצה ולהיפך. במילים אחרות שמסכמות את כל נושא הקרטון – פיצה איכותית וטעימה חייבת להיארז בקרטון איכותי ומעוצב, אחרת היא מאבדת מהטיב ומהמוניטין שלה והלקוח סביר שלא יחזור לרכוש אותה ואין זה משנה עד כמה היא טעימה. נסו לדמיין קרטון פיצה שלא מצליח לעמוד בחום וכפועל יוצא הוא מתחיל לקבל זוויות שונות, אשר גורמות לפיצה להתעוות יחד איתו מאכזב הלא כן? כדי להגיע למצב בו אתם מוכרים ומשלחים מגש פיצה ללקוח, עליכם להשקיע באופן מוחלט באריזת הקרטון

קרטון פיצה ממותג

אחת האופציות הקיימות לרשותכם (והמומלצת ביותר) היא לרכוש קרטון פיצה ממותג. קרטון זה יאפשר לכם להגיש ללקוח קרטון שייזכר בתודעה ויתרום רבות להזמנת הפיצה הבאה. ככל וההשקעה במיתוג תתבצע במקצועיות, כך היא תצליח לענות על הצורך. את עיצוב הקרטון תבצעו אל מול הגרפיקאי שיבצע את התאמת העיצוב לקרטון הפיצה ולאחר מכן אפשר יהיה להוריד את הקרטונים לדפוס ולהתחיל בעבודת ההדפסה ולאחר מכן בהכנת הפיצות והמשלוח שלהן. 

שימו לב : בחירת הקרטון חשובה עד מאוד להצלחת היקף המשלוחים אותם תבצעו בפיצרייה שלכם. ככל והקופסא איכותית ומזמינה יותר, כך הסיכוי שמספר ההזמנות יתגברו ויגדלו בהתאמה. הקרטון אותו תעצבו ובתוכו תארזו את הפיצה שלכם, צריך להיות כחלק בלתי נפרד מהתכנונים ומפרופיל השיווק אותו אתם בונים עוד בתחילת הדרך.

אז אלו אריזות קרטון נכון לרכוש?

אין דבר כזה קרטונים לפיצה נכונים ולא נכונים, יש קרטונים שנכונים לבית עסק אחד ולא יהיו מוצלחים לבית עסק אחר. ככל ואתם מבקשים לבצע התאמה מדויקת של קרטון פיצה ממותג, עליכם להחליט באשר לסוג וגודל הפיצה אותה אתם מעבירים במשלוחים. לכל פיצה הקרטון שלה- ישנן פיצות מלבניות אזי תתבקשו לרכוש קרטון פיצה מלבני, ישנן פיצות עגולות (לרוב), אזי תתבקשו לרכוש קרטון מרובע שיכיל את גודל הפיצה וכך גם הגדלים השונים בין פיצה משפחתית לאישית ועוד. עוד ישנם קרטונים בעלי הדפסים שונים כחלק אינטגראלי מהקולקציה שבחברה דרכה אתם רוכשים קרטונים ומנגד ישנם קרטונים בהתאמה אישית לבקשתכם.

היכן רוכשים קרטון לפיצה איכותי ?

בין אם אתם מחפשים קרטון פיצה מלבני ובין אם אתם מחפשים קרטון מרובע, משושה ובכלל, כדאי לאתר את החברה המובילה בתחום ייבוא, שיווק/ יצור הקרטונים ולרכוש דרכה את המתבקש. ככל והחברה אליה אתם ניגשים מיומנת מקצועית ובעלת מוניטין רב יותר, כך יהיה לכם נכון ומוצלח יותר לרכוש את הקרטון שילווה את הצלחת בית העסק שלכם. אין ספק כי לקרטון משמעות בהצלחת בית העסק ועל כן, אל לכם להתפשר על הקרטון והחברה המייצרת אותו. למידע נוסף צרו קשר עם בילמן בע"מ.

 

גלריית תמונות אריזות קרטונים לפיצה

English
דילוג לתוכן