קרטון מבלט

קרטון מבלט או בשמו המוכר יותר קרטון שטנץ, הוא אחד מהקרטונים השכיחים יותר, בהם משתמשים למגוון נרחב של שימושים. אחד הדגשים שחשוב עד מאוד להקפיד עליהם, הוא ייצור הקרטון לשימוש הנדרש הן מבחינת הגודל והן מבחינת האיכות. קופסאות קרטון מבלט חייבות להיות מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ובקרב בעלי מקצוע מובילים ומנוסים בתחום. בילמן בע"מ תשמח להעניק לכם שרות ומוצר איכותי מהשורה הראשונה – אנחנו לא מבקשים מכם לצאת מהקופסא אנחנו יוצרים קופסא ייחודית עבור הצרכים שלכם. קרטון המבלט הוא קרטון אשר מיוצר על לוח עץ ועל גביו משרטטים את הצורה המתבקשת לקרטון הייעודי. למכונה המייצרת שני סכינים כאשר האחד הוא קהה והשני הוא חד – הסכין הכהה חורצת את הקרטון במקומות בהם עתידים לקפל אותו והסכין החדה חותכת את החיתוך המתבקש למידת הקרטון.

כך מייצרים קופסאות קרטון מבלט

כאמור אריזות שטנץ מיוצרות במכונה בעלת שני סכינים, האחד מבצע חיתוך והשני מבצע סימוני קיפול. כדי שבסופו של יום הקרטון יתקפל באופן פשוט וקל והכל יתאים במידות, יש לייצר את הקרטון בדיוק מרבי ותחת ידיים מקצועיות מהגבוהות ביותר, אחרת הקיפול לא ישיג את המטרה והקרטון לא יתקפל למקומות המתבקשים. כדי שתהליך הייצור יהיה מושלם, יש צורך לבצע בקרת איכות וזאת למרות (ועל אף) השימוש בציוד המתקדם ביותר באמצעותו מייצרים אריזות שטנץ. 

יתרונות הקופסאות

לסוג קרטון זה יתרונות מהותיים ומובהקים וביניהם:

  •  גודל – יתרון מובהק הוא הבחירה בגודל הקרטון. ככל והלקוח                   יבקש  מידה, ניתן יהיה לייצר קרטון שטנץ.
  •  חוזק – חוזק הקרטון יכול להשתנות בהתאמה מלאה לבקשת          הלקוח (בין קרטון חזק לקרטון חזק מאוד). פעם אחת ניתן לרכוש אריזות  שטנץ מבלט חד גלי ופעם שנייה ניתן לרכוש קרטון דו גלי ואף תלת גלי.
  • התאמה אישית – כל לקוח יכול לבקש את הקרטון בהתאמה אישי  (מכלהבחינות)

גודל קרטון מבלט

הגדלים מהם יכולים ליהנות הלקוחות, משתנים בהתאמה מושלמת לדרישות ולצורך הלקוח. במילים אחרות, קופסאות קרטון מבלט מיוצרות במידות שונות ומגוונות ללא דופי. אחד הקשיים הם בחירת הגודל וכאן נכנסת לתמונה החברה דרכה רוכשים את הקרטונים. לקוחות רבים יודעים מה הם צרכים אך הם לא באמת יודעים להגדיר את גודל הקרטון – בעל מקצוע מיומן ומוביל מתחום ייצור הקרטונים, ידע לאפיין עם הלקוח את הצורך שלו ולהתאים עבורו את הקרטון המדויק לצורך שהוגדר באפיון. הקרטון מגיע בכל אורך, בכל רוחב ובכל גובה שהלקוח קצה מבקש.

קרטון שטנץ ניתן לרכוש אצל בילמן בע"מ. החברה מתחייבת לספק לכל לקוח את הקרטון לו הוא זקוק וזאת לצד ליווי אישי החל משלב האפיון דרך היצור ועד בקרת האישות ושביעות רצון הלקוח. החברה מתחייבת להעניק את השרות האיכותי ביותר וזאת לצד המוצר האיכותי ביותר על כל מרכיביו.

 

גלריית תמונות קרטון מבלט

English
דילוג לתוכן