קרטון חד גלי

קרטון חד גלי הוא תת קטגוריה של הקרטון הגלי. החד גלי הוא קרטון אותו מרכיבים מ- 2 שכבות מישוריות ושכבה אחת גלית. השכבות כולן מחוברות האחת לשנייה על ידי קורנפלור. אריזות קרטון חד גלי משמשות למגוון שימושים ובין היתר אריזות – חשוב לשים לב כי הקרטון לא חזק מספיק ועל כן האריזות לא יכולות להיות של חפצים כבדים ו/או שבירים אלא יותר בכיוון של חפצים בעלי נפח. עוד משמש קרטון זה לאריזות מוצרים ואביזרים אשר זקוקים לאחסון זמני אך אם האחסון הוא לטווח ארוך, כדאי לשקול אריזה בקרטון חזק יותר ובטח אם מדובר באריזות דירות שמועברות לאחסון במחסנים. 

קרטון חד גלי יתרונות

כאמור, קרטון חד גלי הוא "האח" של קופסאות קרטון דו גלי אך בין השניים הבדלי חוזק. הקרטון החד גלי חלש מהקרטון הדו גלי ועל כן השימושים שלהם שונים ומגוונים. כדי להבין למה טובות אריזות קרטון חד גלי, ריכזנו את יתרונות הקרטון:

  • קרטון שימושי מאוד אשר בנוי משתי שכבות מישוריות אותן מחבר נייר גלי.
  •  קרטון חד גלי משמש לאריזות מוצרים בעלי נפח אשר זקוקים לשמירה מקסימאלית.
  •  עלויות הקרטונים שוות לכל כיס כך שניתן לרכוש אותם בשוויון נפש.
  • המשטח הגלי הינו קשיח ועמיד.
  •  אריזות אלו מגיעות במידות מגוונות ובהתאמה מלאה לדרישות הלקוח.

כמה עולה קרטון חד גלי?

אריזות קרטון חד גלי נמכרות במחירים שונים ומגוונים. כדי למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר, חשוב לפנות אל מספר חברות ולקבל מהם הצעות מחיר. שימו לב כי המחיר משתנה בשל מספר פרמטרים וביניהם: איכות ייצור הקרטון, הכמות שאתם מבקשים לרכוש (לרוב ככל שתרכשו כמות גדולה יותר של קרטונים, כך המחיר יכול להיות נמוך יותר ועוד.

חברות רבות מציעות קרטון זה אך לא כולן יצליחו להתחרות על מחיר אטרקטיבי. בבואכם לרכוש קרטון איכותי, פנו אל חברת בילמן וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית שקשה להתחרות איתה. זכרו, עלויות הקרטון משתנות מחברה אחת לחברה אחרת וחבל שלא לבחון את סך המחירים אל מול האיכויות.

 

היכן רוכשים קרטון חד גלי ?

כל עוד אתם מחפשים קרטון שיענה על הצרכים שלכם, נכון לפנות אל חברה מובילה ובעלת מוניטין רב בתחום – חברה זו היא שתצליח להתאים לכם את הקרטון המדויק ביותר לו אתם זקוקים. בילמן שמחה להציג ללקוחותיה ניסיון של למעלה מ- 20 שנה ביבוא שיווק והפצת קרטונים לכל מטרה ובכל גודל. החברה שמה לה למטרה לענות על דרישות הלקוח ולהעניק לו מוצרים איכותיים בלבד אשר עומדים בתקנים ועברו בקרת איכות. יתרונותיה של בילמן : אספקה מהירה, איכות, מחיר אטרקטיבי וכמובן שירות איכותי ואישי לכל אחד מלקוחות החברה. בחברה סוגים מגוונים של קרטונים ובין היתר: קרטון שטנץ, קופסאות קרטון דו גלי, חד גלי ועוד.

מחפשים קרטון חד גלי? האח הקטן של קרטון דו גלי אבל לא להתבלבל, גם קרטון חד גלי לא פארייר ומציע פתרונות יעילים למוצרים בעלי נפח מלא. לפרטים נוספים בקרו באתר!

גלריית תמונות קרטון חד גלי

English
דילוג לתוכן