קרטון דו גלי

קרטון דו גלי מיוצר משתי שכבות של קרטון גלי אותם מכסים קרטונים מצידי הדפנות. קרטון זה משמש על פי רוב למעברי דירה ובעיקר בשל החוזק והעמידות שלו – מבטיח מעבר של חפצים שבירים בביטחון המקסימאלי. לקרטון מבנה מיוחד – שלוש שכבות נייר וביניהם שתי שכבות נוספות של נייר גלי. בשל המבנה הייחודי של הקרטון בכלל ושל דפנות הארגז בפרט, ניתן ליהנות מקרטון חזק במיוחד, מקרטון יציב באופן יוצא מהכלל ומקרטון בעל כושר ספיגה גבוהה במיוחד בעיקר כאשר מדברים על מהלומות / מכות שהקרטון סופג ובעיקר ביחס לקופסאות הקרטון הרגילות. 

קרטונים דו גלי יתרונות

מעבר ליתרונות שצוינו מעלה לרבות חוזק, יציבות וכושר הספיגה של הקרטון, קרטון דו גלי מסוגל לשאת משקלים כבדים באופן משמעותי מקרטון רגיל. עצם יכולתו לשאת משקלים כבדים מבלי להיקרע ולהתפרק, בעלי מקצוע / חברות רבות נוהגות לשנע מוצרים שבירים באמצעותם ובין היתר חרסינות, זכוכיות , כלי מטבח בעלי רגישות גבוהה ואו מוצרים אחרים בעלי משקל כבד ובין היתר ספרים / תקליטים ועוד. שימוש נוסף של קרטון גלי דו שכבתי הוא היכולת לשנע אותו בדואר בתוך המדינה ומחוצה לה, מבלי לחשוש למוצר הארוז בו.

המידות של הקרטון הגלי 

המידות של קרטון דו גלי מחוזק הן רבות ומגוונות. המידות יכולות להגיע בהתאמה אישית בהתאם לדרישה ומאידך יכול הקרטון להגיע כיחידה אחת ממנה חותכים את המידה הנדרשת. כך או אחרת ובהתאם לשימוש הקרטון, ניתן לבקש מהחברה דרכה אתם רוכשים את הקרטון מידות מדויקות, תוך שאתם זוכרים כי ישנו, קרטון דו גלי ענק, בינוני וקטן גם יחד. ככל ותדרשו את המידות המדויקות לצרכים שלכם, כך תוכלו להנות מהתאמה מקסימאלית ושימוש אולטימטיבי בקרטון. 

קרטון גלי דו שכבתי כאמור מתאים למספר מגוון של עיטופים ואריזות – המלצתינו הכנה היא לאפיין את הצורך שהקרטון עתיד למלא ורק לאחר אפיון מדויק של הצורך, לגשת ולרכוש את הנדרש. לעיתים יספיק לכם קרטון בגודל של 60.40.40 אך בפעמים אחרות תתבקשו להמציא קרטון במידות קטנות או גדולות יותר ועל כן, נכון להחזיק בסך המידות הרצויות, וזאת כדי לא להגיע למצב שחסרים לכם גדלים ספציפיים במהלך האריזות ובעיקר אם אתם עוסקים בהובלות של מוצרים שבירים.  

כמה עולים קרטונים והיכן נכון לרכוש אותם ?

נושא העלות של קרטון דו גלי שכבתי הוא נושא מדובר מאוד – כל צרכן מחפש עבורו את המחיר האולטימטיבי ביחס לאיכות המוצר ובצדק. לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי ומבצעים רכישה, מומלץ למצוא את המחיר המשתלם ביותר ביחס לאיכות הקרטון, אך אל לכם לשכוח בדרך את איכות השירות לרבות זמני אספקה ומענה על שאלות. ככל ואתם מבקשים לקבל מידע נוסף אודות קרטונים דו גלי, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם בילמן בע"מ – צוות החברה ילווה אתכם משלב האפיון ועד קבלת המוצר המוגמר והאיכותי ביותר. 

 

גלריית תמונות קרטון דו גלי

English
דילוג לתוכן