קרטון גלי

קרטון גלי הוא הקרטון השכיח ביותר בו משתמשים למגוון שימושים החל מאריזות דירות, דרך שמירה על הריצוף/הפרקטים וכל מה שביניהם. צבעו של הקרטון הוא לרוב חום והנייר ממנו הוא מיוצר נחלק לשניים:

• נייר לשכבות מישוריות של הקרטון
• נייר לשכבה הגלית באמצע הקרטון

הקרטון הגלי הוא קרטון עמיד וחזק מאוד אשר אינו נקרע בקלות (אם בכלל) וזו הלכה למעשה הסיבה העיקרית שהם מיועדים לשימושים רבים. הקרטון הגלי כולל בתוכו תתי קטגוריות ביניהם הקרטונים החד גליים והדו גליים וההבדל העיקרי ביניהם הוא העמידות של הקרטון.

סוגי קרטון גלי הקיימים בשוק

 

קרטון גלי : כולל בתוכו מספר סוגי קרטונים וביניהם קרטון חד גלי וקרטון דו גלי. הקרטון החד גלי הוא קרטון אותו מייצרים משתי שכבות מישוריות בנוסף לשכבה גלית אחת. הקרטון הדו גלי מאידך, מיוצר משלוש שכבות מישוריות ומשתי שכבות גליות מה שהופך אותו לעבה יותר ובאופן גורף לעמיד ולחזק יותר. ההדבקה של כלל השכבות האחת לשנייה מתבצעת באמצעות קורנפלור.

קרטון גלי דו שכבתי :  מתאים לשימושים רבים ומגוונים החל מאריזות לקראת מעבר דירה, דרך הגנה על הריצוף / הפרקט בבית במהלך שיפוץ ו/או צביעת הקירות ועוד. קרטון גלי לאריזה יכול להיות אחד משני הסוגים שצוינו מעלה ובהתאמה לסוג המוצר הנארז. ככל ותתבקשו לארוז טלוויזיה ודברים שבירים אחרים, הרי שכדאי להשתמש בקרטון גלי דו שכבתי, כך תבטיחו לעצמכם שמירה מקסימאלית על המוצרים הנארזים.

קרטון גלי דו שכבתי כאמור מתאים למספר מגוון של עיטופים ואריזות – המלצתינו הכנה היא לאפיין את הצורך שהקרטון עתיד למלא ורק לאחר אפיון מדויק של הצורך, לגשת ולרכוש את הנדרש. לעיתים יספיק לכם קרטון בגודל של 60.40.40 אך בפעמים אחרות תתבקשו להמציא קרטון במידות קטנות או גדולות יותר ועל כן, נכון להחזיק בסך המידות הרצויות, וזאת כדי לא להגיע למצב שחסרים לכם גדלים ספציפיים במהלך האריזות ובעיקר אם אתם עוסקים בהובלות של מוצרים שבירים.  

מידות קרטון גלי

קרטון גלי עבה מיוצר במידות שונות ומגוונות, כאשר כל אחד יכול למצוא את המידה הנכונה לו. עוד ניתן לרכוש קרטון באורך שונה, ממנו ניתן לחתוך את הגודל בהתאמה אישית לצורך. ככל והגודל הנדרש ידוע, ניתן לרכוש אותו בדיוק ו/או לרכוש גליל קרטון גלי, ממנו יגזרו המידות הרצויות. ניתן לרכוש קרטון גלי עבה / קרטון גלי קשיח אשר ישמש אתכם בדיוק המקסימאלי במפעלים / חנויות ידועות  ומוכרות בתחום ביניהן בילמן בע"מ, המתמחה ביבוא שיווק והפצה של מוצרי קרטון מעל 20 שנים. 

יתרונתיו של קרטון גלי

קרטון גלי עבה מעניק למשתמש בו יתרונות משמעותיים ובין היתר: הקרטון חזק מאוד, עמיד מאוד ומגן באופן מושלם על פרקטים / על רצפות ועל ריהוט. העבודה עם הקרטון נוחה מאוד ובהתאם החיתוך של הקרטון וההתאמה המושלמת לגודל הרצוי למשתמש. יתרון מהותי נוסף הוא היכולת להשתמש בקרטון בשימוש חוזר מספר פעמים.
לפני שאתם רוכשים קרטונים לשימושים שונים ומגוונים, בין אם זה קרטון גלי לאריזה וקרטון אחר, חשוב להיוועץ עם בעלי מקצוע בתחום ולוודא שאתם רוכשים קרטון בהתאמה מלאה לצורך שלכם. קחו בחשבון כי לא כל קרטון מתאים לאריזת הבית כמו שלא כל קרטון מתאים למשלוח פיצה ועל כן חשוב להיוועץ עם חברה יבואנית / יצרנית של קרטונים אשר תספק לכם . למידע נוסף צרו קשר.

גלריית תמונות קרטון גלי

English
דילוג לתוכן