קופסאות קרטון

אריזות קרטון נועדו לשימוש מסחרי, תעשייתי ופרטי כאחד. סך הלקוחות המבקשים לרכוש קרטונים הוא עצום ומגיע מקשת רחבה של עיסוקים למשל: תחום ההובלות, שם נדרשים לארוז בתים אל תוך קרטונים חזקים ויציבים, תעשיית המזון המבקשת למתג את המוצרים ולארוז אותם באמצעות קופסאות קרטון ייחודיות ומרהיבות המוציאות משלוחים ללקוחות פרטיים. לכן גדל הביקוש משמעותית לרכישת אריזות קרטון בהתאמה אישית המותאמות למשלוחים ועסקים המבקשים לבצע מיתוג עסקי, כמו למשל, לבנות סטנדים מקרטון קשיח שיעמדו ברשתות השיווק "וימכרו" בעצמם את המוצר. כדי שכל עסק יצליח ליהנות ממוצר כמו אריזות קרטון בהתאמה אישית, עליו לפנות אל חברה בעלת מוניטין, ניסיון וותק בתחום, חברה אשר תשכיל לבצע מניסיונה האישי והמקצועי התאמה מלאה של קופסאות קרטון, הן ביחס למידות, הן ביחס לחוזק, לייחודיות ולפרקטיות. 

כיצד בוחרים קופסאות קרטון בהתאמה אישית?

כדי לבחור קופסאות קרטון בהתאמה מלאה לצורך, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים וכמובן להיעזר בצוות המקצועי של חברת ייצור שיווק והפצת קרטונים שבשרותיה בחרתם להיעזר. לאחר שאפיינתם את הצרכים האישיים שלכם לרכישת הקרטונים, צרו קשר עם החברה וזכרו את הנקודות הבאות:

איכות – הקפידו על אריזות קרטון למשלוחים איכותיות בלבד, שהרי הם אלו שיהוו את "הפנים" של המוצר שלכם. לעיתים המוצר האיכותי שארוז בקרטון לא איכותי, יחשב גם הוא ללא איכותי ולהיפך. ככל ותשקיעו באיכות, כך ייטב לכם, למוצר וללקוח גם יחד.

מידות וגדלים – חשוב עד מאוד להקפיד על רכישת קופסאות קרטון במידות ובגדלים המדויקים לכם ואל לכם בכל מחיר להתפשר על הגודל. שימו לב כי ככל והקרטון לא יהיה במידת המוצר, כך הוא לא ימלא אחר הדרישות לשמו הוא נרכש.

מחיר – כל עוד אתם מבקשים לרכוש אריזות קרטון בהתאמה אישית, עליכם לקחת בחשבון את המחיר שתידרשו לשלם עבורו. כמובן שהמחיר הוא סך כל יתרונות הקרטון אך במקביל נסו לבחור בקרטון איכותי המוצע במחיר הגיוני.

ייחודיות – ככל והקרטון אותו תרכשו ישדר ייחודיות, כך המוצר אותו אתם משווקים ומוכרים יצליח להשתלב בתעשייה ואף יצור הדים. אנשים אוהבים ייחודיות ואוהבים לדבר על דברים ייחודיים. לעיתים אריזות קרטון בהתאמה אישית הן שיצליחו לעורר את ה"באזז" של המוצר.

מיתוג – במקביל לאיכות האריזות, עליכם לקחת בחשבון את המיתוג אם בכלל שיהיה על גבי הקרטון. למיתוג חשיבות נעלה בהצלחת החברה / המוצר שלכם.

חוזק – אל לכם להתפשר על חוזק הקרטון. קרטונים חזקים ואיכותיים יצליחו לענות על המטרה לשמה הם נרכשו. נסו לדמיין קרטון למארז פיצה חלש אשר לא מצליח להחזיק את הפיצה בתכו, אסון.

פרקטיות – על הקרטון להיות פרקטי ולא מסורבל או לא, לא מותאם למוצר הנארז. ככל והקרטון פרקטי יותר, כך המשימה תתבצע בצורה מושלמת ולהיפך.

היכן רוכשים אריזות קרטון לעסקים ולתעשייה?

 
כדי לבצע רכישה של קופסאות קרטון איכותיות ומקצועיות, רצוי להיעזר בחברה מובילה אשר מתמחה במכירת אריזות קרטונים בהתאמה אישית למגזר התעשייתי והעסקי. לחברה בעלת וותק מוניטין וניסיון רב, יש את היכולת לספק לכם את דרישותיכם בצורה הטובה ביותר הן מבחינת המחיר והן מבחינת האיכות והמיתוג לו אתם שואפים. בחירה בחברה איכותית המייצרת אריזות קרטון תדאג לכך שתקבלו את המוצר הטוב ביותר. 

אם אתם זקוקים לייצור ועיצוב קופסאות קרטון בהתאמה אישית, הצוות המקצועי של בילמן בע"מ ישמח לעמוד לרשותכם בכל זמן ולהתאים עבורכם את אריזות קרטון ממותגות למשלוחים שיענו על הצרכים והדרישות שלכם. בילמן בע"מ עוסקת בתחום הייבוא, השיווק והפצת קופסאות קרטון למעלה מ- 20 שנה, במהלכן הצליחה לצבור יידע, מקצועיות ומוניטין רב. 

גלריית תמונות של אריזות קרטון

English
דילוג לתוכן