קופסאות קרטון צבעוניות

קופסאות קרטון צבעוניות נועדו למשוך את עיני הצרכן ולהוסיף לחיים צבע שלעיתים חסר כל כך. עצם העובדה שהקופסאות הושקעו בעיצוב ובהוספת הצבע, אינה גורעת מאיכות הקופסא ומהיכולת שלה לאחסן מוצרים שונים ומגוונים. רבים בוחרים למכור (כמו שרבים מבקשים לקנות) קופסת קרטון צבעוני על מנת לאחסן דברים יקרי ערך, על מנת להעניק מתנות – גם יקרות ערך ובכלל. נשאלת השאלה מדוע להשקיע בקופסא צבעונית אם הלא צבעונית עונה על אותה המטרה? אם כך התשובה נחלקת לשני פרמטרים אודותיהם נרחיב בהמשך. כל עוד אתם מבקשים לרכוש קופסה צבעונית, הגעתם למקום הנכון.

שיווק נכון באמצעות קופסאות קרטון צבעוניות

קופסאות צבעוניות שונות מהסטנדרטיות אך ורק בעיצוב (בצבע). אם התבקשתם להעניק מתנה בקופסא צבעונית ו/או אם בא לכם לאחסן דברים בחדר בקופסאות מהודרות שיוסיפו לעיצוב, הרי שהקופסאות הצבעוניות הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם.
קופסאות צבעוניות ביחס לקופסאות לא צבעוניות, שונות בתכלית ועונות על מטרות נוספות ונפרדות מאלו ללא הצבע. הפרמטר העיקרי והחשוב כל כך של הקופסאות הצבעוניות הוא היכולת להתעלות בפן השיווקי על חברות מתחרות שמוכרות מוצר דומה לזה שאתם מוכרים.

שימו לב כי ככל והאריזה תהיה צבעונית ומרשימה יותר, כך המוצר יצליח להימכר בצורה מהירה ורבה יותר ולהיפך.
אז נכון, שתי הקופסאות (הצבעונית והלא צבעונית), עונות על מטרת האחסון אך האופן בו הן מוצגות הוא שונה בתכלית. קופסאות שאינן צבעוניות הורסות את העיצוב ואת הנראות בחללים מעוצבים ועל כן עדיף קופסאות צבעוניות אשר מוסיפות נופך עיצובי מרהיב – כמובן כל עוד הבחירה בצבעוניות מתכתבת עם יתר ה"מוצבים" בחלל.

עלות של קופסא צבעונית


המחיר בעבור קופסת אחסון צבעונית משתנה מחברה לחברה ומשתנה בהתאם למספר קריטריונים ביניהם: חוזק הקופסא, איכות הייצור, גודל הקופסא והעיצוב שלה. קופסאות קרטון צבעוניות נמכרות במחירים מגוונים ועל כן אפיינו את הצורך שלכם על בוריו ורק לאחר שהבנתם בדיוק המרבי את הצורך, גשו לקבל הצעות מחיר. שימו לב כי אתם מציגים לחברה את הצורך, כך היא תוכל להוסיף לכם מהידע אותו צברה בתחום האריזות ובמידה וטעיתם באפיון, היא תדע לשפר אותו עבורכם ולהציע לכם חלופות.

 

היכן רוכשים קופסת קרטון צבעונית?

קופסת קרטון צבעוני רוכשים בקרב חברות המתמחות בייצור הקופסא האיכותית ביותר ביניהם בילמן. ככל והפניה תתבצע אל יצרנית / יבואנית מקצועית ובעלת מוניטין רב יותר, כך תובטח לכם קופסא איכותית אשר עומדת בתקנים 
( ISO 9002 ) בדיקת לחץ מקצועית + אישור מגע מזון, קופסא אשר מתאימה לגודל הרצוי לכם וכל זאת במחיר אטרקטיבי ובמהירות מרבית. 

בילמן מספקת ללקוחותיה מגוון נרחב של קופסאות, בין היתר קופסאות קרטון צבעוניות, איכותיות ובמחירים אטרקטיביים. לחברה מלאי רב במחסנים, כך שמעבר לייצור המהיר, מספקת החברה קופסאות מהמחסנים תוך חיסכון משמעותי בלוחות זמני אספקה.

 

גלריית תמונות קופסאות קרטון צבעוניות

English
דילוג לתוכן