קופסאות קרטון מעוצבות

כמה פעמים ביום יוצא לכם לעבור במדפי הסופר ולבחור מוצר אחד על פני השני רק בגלל איך שהוא נראה מבחוץ? זו בדיוק הדרך למתג ולמכור מוצרים במאה הנוכחית. ככל והמוצר אותו אתם מבקשים למכור ולהבליט ברשתות השיווק יהיה עטוף בקרטון ממותג, כך הסיכויים שלו להצליח על פני מאות המוצרים שנמכרים לצידו, יהיה גבוה יותר ולהיפך.

קופסאות קרטון ממותגות

קופסאות קרטון ממותגות מצליחות לסלול את הדרך אל לב ליבו של הצרכן וכך גם להגיע לכיסו ולגרום לו לרכוש את המוצר שלכם. ההשקעה באריזה צריכה להיות לפחות כמו ההשקעה במוצר אם לא יותר מכך – ככל וההשקעה בקרטון תהיה פחותה מהמוצר, אתם עתידים להפסיד נתח שוק גדול וחבל. ההמלצה הגורפת היא להשקיע באריזת אריזות קרטון ממותגות ולא להתפשר על הפחות מהטוב ביותר.

מהן קופסאות קרטון מעוצבות

קופסאות קרטון מעוצבות הן קופסאות בהתאמה אישית אשר מציעות אריזה ממותגת, על גביה יוטבע לוגו החברה ולעיתים (בהתאמה לבקשת הלקוח) פרטי המוצר והחברה גם יחד. אריזות קרטון מעוצבות מאפשרות לייצרן לספק ללקוח את חווית המוצר הארוז על גבי תמונה ובמסרים עיצוביים שונים החל מנראות המוצר דרך החוויה אותה יכול לחוות הלקוח ועוד. ככל והלקוח מצליח לחוות את המוצר בקלות על ידי האריזה החיצונית, כך יהיה לו הרבה יותר קל לרכוש אותו ולעיתים ללא כל התלבטות.

כך תבליטו את העסק שלכם

מספר הקופסאות הנמכרות כיום הוא רב, החל מנייר קרטון חד גלי דרך דו גלי ועד תחת גלי. ההבדל בין כל אחד מהקרטונים תלוי במספר השכבות והבחירה בהם משתנה ביחס לצורך. בכל מקרה בו נמכר קרטון לצורך תעשייתי ומיתוגי, עליו להיות חזק בהתאמה מושלמת למוצר הנארז – פעם אחד על הקרטון לשמור על המוצר שבתוכו ופעם שניה עליו להעביר מסר לצרכן באמצעות המיתוג הנבחר לו.

יתרונות באריזות קרטון מעוצבות

אריזות הקרטון מציגות מספר יתרונות מובילים ובין היתר:

  • חומרי גלם – אחד היתרונות המשמעותיים של אריזה מקרטון על פני אריזות אחרות (פלסטיק ניילון וכו'), הוא העובדה שניתן למחזר אותו וחומר הגלם ממנו הוא מיוצר מתכלה. עסקים אשר רוכשים אריזות קרטון ממותגות נתפסים כעסקים חברתיים אשר מתחשבים באיכות הסביבה ובכך הם רוכשים לעצמם לקוחות נאמנים רבים.

  •  קופסאות קרטון ממותגות – בעלות משקל סגולי נמוך וזאת למרות שהם חזקים מאוד, מה שמעניק לקרטון את החוזק שלו הוא דווקא המבנה הגיאומטרי ולא המשקל ועל כן המשקל הקל מאפשר לשנע את המוצר ממקום למקום בקלות ובטח כאשר מדובר על אריזות קרטון למשלוחים מדלת לדלת.
  • קופסאות קרטון מעוצבות- עיצוב הקרטון מתאפשר בכל צורה ובכל כיתוב ובמילים אחרות, ניתן להדפיס על הקרטון כל הדפס שהוא בכל עיצוב ובכל גודל

  •  יצור הקרטונים – מתבצע כיום   בטכנולוגיה מתקדמת כך שהם עמידים הרבה יותר מהקרטונים שנמכרו בעשורים קודמים ולעיתים ניתן לשמור אותם לאורך זמן ואף לעשות בהם שימוש חוזר. כמו כן ניתן לשמור את הקרטונים בתנאי מזג אוויר משתנים לרבות תנאי אחסון מגוונים.

היכן נכון לרכוש אריזה ממותגת?

אריזות קרטון מעוצבות, נכון לרכוש אצל בילמן בע"מ, חברה בעלת מוניטין של למעלה מ-20 שנים אשר עומדת בתנאי יצור מוקפדים ומחמירים ומתחייבת לאיכות ייצור גבוהה.


גלריית תמונות קופסאות קרטון מעוצבות וממותגות