ייצור קרטונים

קרטון בנוי מ- 3 שכבות – האמצעית בנויה בצורה גלילית כך שהיא כולאת בין שתי השכבות חלל וזה בין היתר מה שהופך את הקרטונים לחזקים וליעילים. שימושי הקרטון נועדו לרוב לצרכים תעשייתיים, אך בעידן הנוכחי אנו עדים באופן מובהק לשימוש השיווקי שהם חובקים בתוכם. כדי שקרטון יהיה שימושי ויעיל דיו, יש להשקיע רבות בתהליך הייצור ולדאוג לבקרת איכות מהגבוהות ביותר, אחרת הקרטון לא ישיג את המטרה לשמו הוא יוצר. ישנם קרטונים שמיוצרים במידות (החוזק / האיכות, הס"מ והעיצוב) סטנדרטיות ומהצד השני קיים ייצור קרטונים בהתאמה אישית לדרישות רצון ותקציב הלקוח. הבחירה היכן לייצר / לרכוש קרטונים, עתידה להתבצע בין היתר בהתאם לוותק למקצועיות ולמוניטין החברה המייצרת.

 

קרטון לכל מטרה

כדי להשיג את המטרה לשמה נרכש הקרטון, יש צורך להתעכב על הצורך האמיתי, החל ברמת חוזק הקרטון, דרך משקל הקרטון עד איכות הקרטון וכל מה שביניהם. יש מי שמבקש לרכוש קרטון לעיטוף פיצה למשלוח, אחרים מבקשים לוחות קרטון לקיפול ידני ויש מי שצריך למטרות שיווק לרכוש אריזות קרטון מוצמדות (למינציה ו/או אריזות קרטון חלון עם/בלי PVC . חשוב לזכור ולהבין כי , ייצור קופסאות קרטון צריך להתבצע בהתאמה מלאה לצורך ורצון הלקוח בין היתר ברמת גודל הקרטון, חוזק הקרטון וכמובן העיצוב שיוצמד אליו במהלך הייצור לדוגמא אריזות דופלקס / אריזות מוקמות, שהם אותם קרטונים דקים המשמשים לאריזות דקות וחזקות אותם מיוצרים בכל הגדלים ועוד. ייצור קרטונים לרבות ייצור קופסאות קרטון מחייבים הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

התאמת קרטון ללקוח

כדי להגיע לרזולוציה בה הקרטון מותאם באופן מושלם לצרכי הלקוח, יש להקפיד על אפיון הצורך ולבצע את הליך הייצור בצורה המיטבית ביותר. חשוב לזכור ולהבין כי ייצור קרטונים בהתאמה אישית היא משימה מורכבת, בה יש לקחת בחשבון מצד אחד את חוזק ואיכות הקרטון ומהצד השני את איכות עיצוב האריזה. לאיכות עיצוב האריזה משמעות גדולה בהצלחת המוצר עצמו. ככל והקרטונים מצליחים להשיג את המטרה לשמה הם נוצרו, כך הלקוח יכול להיות מרוצה ושיתוף הפעולה ממשיך לאורך זמן וכדי שזה יקרה, יש להסתייע מראש בחברה מובילה ומקצועית אשר יודעת מצד אחד לאפיין את צרכי הלקוח ומן הצד השני לבצע עבורו ייצור קרטונים לפי מידה / איכות / הדפסה מתבקשת. 

בילמן מייצרת לכם איכות

בילמן מתמחה במכירה שיווק והליך ייצור קרטונים בהתאמה אישית בעלי תקני יצור מוקפדים ומובילים, אשר עונים על צרכי הלקוח ומשיגים את המטרות לשמן הם יוצרו. החברה מתמחה בין היתר בהליך ייצור אריזות קרטון מודפסות, ייצור קרטונים לפי מידה, מכירת לוחות קרטון וחוצצים, מוצרי קידום – סטנדים ועוד. ההספקה מצד החברה הינה מהירה ועומדת בלוחות זמנים קצרים במיוחד ובמחירים הוגנים ושווים לכל כיס וכל זאת מבלי להתפשר על איכות המוצר. מחפשים קרטון מושלם לצורך ספציפי? צרו קשר עם צוות החברה ונשמח להעניק לכם מידע נוסף.
 

גלריית תמונות של ייצור קרטונים