הדפסה על קרטונים

בעידן בו כל חברה מבקשת להבליט את המוצר שלה על פני מוצרים מתחרים, הפכו הקרטונים (העיטופים) למוצר בפני עצמו. כדי להגיע למצב בו אתם מצליחים בהליך הדפסה על קופסאות קרטון, יש ליצור קשר עם חברה מובילה בתחום אשר רכשה את הניסיון הנדרש לכך. הדפסה על קרטונים עתידה לכלול מספר שלבים וביניהם: שלב התכנון, שלב הייצור ושלב ההפצה. יש לקחת בחשבון כי בהליך זה מעורבים בעלי מקצוע רבים ביניהם גרפיקאים, מנהלי מוצר, מהנדסי האריזה ועוד ועל כן יש ליצור את השילוב הבטוח בין כל הגורמים הנ"ל ולדאוג כי הסינרגיה ביניהם מושלמת ותורמת להצלחת המוצר. 

כיצד לבחור מפעל מקצועי

על מנת להבטיח כי הדפסה על קרטון קשיח תתבצע בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח והשוק גם יחד, יש לבחור חברה מובילה אשר מתמחה בפונקציות הבאות:

  •  מחיר – את המחיר עליכם לסגור לפני ביצוע העבודה, כך תחסכו לעצמכם הפתעות. ככל והמחיר יהיה אטרקטיבי יותר (מבלי שהאיכות תיפגם), כך תוכלו להרגיש טוב יותר.
  •  איכות – חשוב מעבר לכל דבר לדאוג לאיכות המוצר. הדפסת קופסאות קרטון היא משימה המתאימה למפעלים בעלי מיומנות גבוהה ועל כן אל לכם להתפשר על מקצועיות המפעל. ההדפסה על קרטון אינה דומה להדפסות אחרות ועל כן חשוב שהחברה תתמחה ספציפית בעיצוב של הדפסה על קרטונים.
  •  מהירות – עמידה בלוחות זמנים היא קריטריון נוסף וחשוב לא פחות מאיכות המוצר והשירות. ככל ותקבלו את המוצר בזמן הנדרש, כך תוכלו להתקדם בעשייה שלכם.
  • בקרת איכות – חשוב. חשוב. חשוב. לוודא שלאחר ביצוע הדפסה על קרטונים מתבצעת בקרת איכות ונבדקת השלמות המתבקשת.
  • שירות לקוחות – איכות נמדדת לא רק במוצר אלא גם בשירות הלקוחות וליווי הלקוח לכל אורך ה"מסע"

הדפסות ממותגות

הדפסה על קופסאות קרטון מתאימה ליצירת חומר שיווקי ובין היתר פוסטרים המשמשים למיתוג בית העסק – כחלק בלתי נפרד מכנסים, מתערוכות ועוד. הקרטון הממותג עתיד לשמש אתכם באופן חד פעמי ומאידך ניתן להשתמש בקרטון המודפס בשימוש חוזר ורב פעמי. היתרון המשמעותי בהליך  הדפסה על קרטון קשיח, הוא היכולת ליצור הדפסות בגדלים שונים ומגוונים וכמובן בהתאמה מושלמת לדרישת הלקוח. המידות המגוונות יכולות להשתנות בהתאמה מדוייקת למה שהלקוח מבקש.

אז למה דווקא בילמן?

בילמן מתמקצעת בהליך הדפסת קופסאות קרטון משלב הסקיצה ועד שלב הייצור. החברה הינה מקצועית, מיומנת ובעלת וותק ומוניטין רב שנים. ככל ותקפידו על חברה המעניקה שירות איכותי ומקצועי, כך תמצאו את בילמן כחברה מועדפת. בילמן מקפידה על הדפסת קרטונים בהתאמה אישית בהתאם לדרישות ולצורך הלקוח. יש לכם שאלות לא פתורות אודות הדפסה על קרטון קשיח? צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם מידע ללא עלות ו/או התחייבות. בילמן שמה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוח ואינה מתפשרת על איכות הן של המוצר והן של השירות. 
 

גלריית תמונות הדפסה על קרטונים