אריזות קרטון למשלוחים

משלוחים הפכו בעשור האחרון לדבר שבשגרה. יותר ויותר בתי עסק בוחרים לבצע משלוחים ללקוחותיהם מה שהתגבר בכמה מונים דווקא בתקופת הקורונה.

המשלוחים המבוצעים לבית הלקוח יכולים להיות מהסופרים אז על האריזות להיות גדולות חזקות ורחבות ופעמים אחרות מתבצעים המשלוחים מחנויות בגדים, נעליים, רשתות המזון ובכלל. כדי שכל משלוח יגיע באופן בטוח, יעיל ואיכותי לסף דלתו של הלקוח, על החברה להשתמש במגוון אריזות קרטון למשלוחים אשר מיוצרות בגדלים, דגמים, איכויות ומחירים שונים. במאמר זה נרחיב על חשיבות הקרטון.

אריזות קרטון למשלוחים במגוון גדלים ודגמים

לא כל קופסאות קרטון למשלוחים מתאימות לכל מוצר ועל כן נכון לבצע רכישת קופסאות קרטון לאריזה בהתאמה מושלמת לסוג המוצר הנארז ואופן המשלוח. ישנם קרטונים אשר אורזים מוצרים שנשלחים אל מעבר לים לעומת קרטונים אשר מעבירים מוצרי מזון מכתובת אחת לשנייה ועל כן, אין ספק שעל סוג הקרטון להיות שונה בתכלית.

כדי שאריזת הקרטון הנרכשת תהיה מתאימה בדיוק מוחלט לאופי המוצר והמשלוח, יש בראש ובראשונה לאפיין את המוצר ואת סוג המשלוח. לאחר האפיון תוכלו להבחין האם אתם זקוקים לקופסת אריזה קיימת כחלק מפס הייצור של החברה ו/או האם אתם נדרשים לייצר קופסאות קרטון לאריזה בהתאמה אישית.

חשוב לזכור כי בחברה לייצור אריזות קרטון למשלוחים, יש מגוון רחב ואולי נכון יותר לומר עצום, של גדלים שונים ומגוונים כך שכל אחד (כמעט) ללא יוצא מן הכלל יכול למצוא את מבוקשו החל מהדגם דרך הגודל ועד החוזק והאיכות

לא מתפשרים על איכות

אין ספק כי אם אתם לא מתפשרים על איכות המוצר אותו אתם אורזים, אל לכם להתפשר על איכות הקרטון באמצעותו אתם אורזים את המוצר. קופסאות קרטון למשלוחים צריכות להיות איכותיות לא פחות מהמוצר הארוז (אם לא יותר מכך). נכון לעידן הנוכחי, קופסאות קרטון לאריזה מצליחות למתג את המוצר ולמכור אותו בזכות עצמן. ככל ותקפידו לרכוש קרטון איכותי הן מבחינת החוזק והן מבחינת העיצוב, כך תצליחו להבליט את המוצר שלכם ולשבח אותו בעיני הלקוח.

התפשרות על איכות פרושה הימור על המוצר – נניח שאתם בעלי מסעדה יוקרתית בה שף מוביל ומנוסה מכין את המנות הטעימות שאתם מוכרים ונניח שאתם מבקשים לחסוך בהוצאות ועל כן אתם מתפשרים על איכות הקרטון, אזי התוצאה האיומה היא, שאתם מבצעים משלוח של אוכל בקרטון לא חזק דיו, אשר אינו עמיד בפני חום ועל כן הוא אינו מחזיק מעמד. הלקוח שמקבל קרטון ספוג במיצי המנה (ולעיתים הקרטון מתפורר אל תוכה) יתקשר להתלונן ויחדל מלהזמין מנות נוספות – ואין זה משנה עד כמה האוכל טעים ואיכותי – ובכך חטאתם למטרה.

היכן מזמינים קרטון איכותי למשלוחים

אריזות קרטון למשלוחים מזמינים רק מחברה איכותית ובעלת מוניטין וותק בתחום. קרטון איכותי מאפשר לכם להצליח בעסק אותו אתם מנהלים ועל כן, כפי שלא תתפשרו על איכות המוצר והקרטון, כך אל לכם להתפשר על איכות החברה דרכה תבצעו הזמנה של קרטונים, למידע נוסף פנו אל בילמן בע"מ.

גלריית תמונות אריזות קרטון למשלוחים

English
דילוג לתוכן