סוגי אריזות קרטון הקיימות בשוק

אריזות קרטון המשמשות אותנו למגוון רחב של מטרות אחסון ואריזה, הן למעשה הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של סוגי אריזות שונים שכל אחד מהם מיועד למטרת אחסון ואריזה אחרת. בעמוד שלפניכם נציג בפניכם מספר סוגים נפוצים של אריזות קרטון הקיימות בשוק. 

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

קרטון גלי

הקרטון הגלי הוא אחד מסוגי הקרטונים הנפוצים ביותר והוא משמש למגוון רחב של מטרות אריזה או שמירה על משטחי ריצוף ופרקטים. את הקרטון הגלי נהוג לסווג לשני סוגי קרטונים, האחד קרטון חד גלי והשני קרטון דו גלי, כאשר הקרטון החד גלי מיוצר משתי שכבות מישוריות בנוסף לשכבה גלית ואילו הקרטון הדו גלי מיוצר משלוש שכבות מישוריות ושתי שכבות גליות. קרטון דו גלי קרטון עבה ועמיד יותר ולכן נעשה בו שימוש עיקרי לאריזת דירות. 

קרטון חד גלי

אריזות קרטון לפיצה

קרטונים לפיצה מהווים אריזת קרטון נפוצה המשמשת את כל הפיצריות בארץ ובעולם. אריזות קרטון לפיצה מיוצרות מקרטון איכותי שניתן לגביו אישור מטעם מכון התקנים ומשרד הבריאות, כאשר שימוש באריזות קרטון לא איכותיות עלול לפגום בפיצה וטעמה. קרטון לפיצה חייב להיות בעל עמידות מקסימאלית לחום וככל שהקרטון עבה יותר כך נשמרת הטריות של הפיצה לאורך זמן. אריזות קרטון לפיצה מגיעות בתצורה ריבועית בדרך כלל אך בהחלט ניתן לייצר קרטונים לפיצה בצורות אחרות. 

קרטונים לפיצה בצבעים

אריזות קרטון למזון

סוג נוסף של אריזות קרטון המחייב אישור של מכון התקנים ומשרד הבריאות כולל בתוכו מגוון רחב של אריזות קרטון למזון מהיר. אריזות אלו משמשות למטרות משלוחי אוכל ו-טייק אווי וניתן למצוא אותם בכל בית קפה, מסעדה ובתי עסק העוסקים במכירת מוצרי מזון מוכן. אריזות אלו מגיעות בגדלים שונים וצורות שונות וברוב המקרים מדובר באריזות קרטון מעוצבות וממותגות הנושאות את לוגו בית העסק. 

אריזות קרטון לאוכל

אריזות קרטון למשלוחים

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בשירות משלוחים בכל תחומי המסחר וזאת לנוכח היקף הרכישות המקוונות באמצעות רשת האינטרנט. אריזות קרטון למשלוחים נותנות מענה פונקציונאלי לכל מטרת משלוח של כל מוצר בכל גודל והן מיוצרות מנייר קרטון איכותי בעל עמידות. חשוב לדעת: כל סוגי הקרטונים הקיימים כיום בשוק ניתנים לייצור בהתאמה אישית לפי מידה. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון אריזות קרטון ממותגות שהן למעשה קופסאות קרטון שעל גביהן ניתן להדפיס את לוגו בית העסק. 

אריזות קרטון למשלוחים
English
דילוג לתוכן