כל מה שצריך לדעת על מפעל קרטונים

הביקוש לקרטונים היה מאז ומעולם גדול אך מאז התפתחות הטכנולוגיה והיכולת לייצר קרטונים מסוגים שונים ובהתאמה אישית, הייצור רב ומגוון יותר. על מנת לרכוש קרטונים איכותיים, יש ליצור קשר עם מפעל קרטונים איכותי המספק סחורה איכותית אך לא פחות חשוב מכך, מעניק שירות איכותי בטווחי זמנים קצרים ובמחירים אטרקטיביים. בשל המגוון הרב הקיים כיום בתחום, חשוב לקבל ליווי אישי וצמוד עד התאמת ובחירת הקרטון המדויק לצרכים האישיים שלכם. בילמן מתמחה בשיווק, ביבוא ובהפצת קרטונים מכל סוג ובעלת תקן 9002 ISO ובעלת אישור מגע מזון. ככל ואתם זקוקים לעיטוף מזון, עיטוף תעשייתי ובכלל צרו קשר עם בילמן מפעל אריזות קרטון.

מפעל לייצור אריזות קרטון

היכן רוכשים קרטונים איכותיים?

עוד לפני שאתם פונים אל מפעל אריזות קרטון, בררו אודות השרות אותו מעניק המפעל ובין היתר בחנו את האיכות, את זמני האספקה, את המחיר וכמובן את השרות המוענק ללקוח. ככל והמפעל מקצועי יותר, כך סוגי הקרטונים רבים ומגוונים יותר החל מקרטון פיצה, דרך קרטוני שטנץ ועד הדפסת סטנדים לשיווק ויחסי ציבור. מפעל קרטונים איכותי ומוביל, מלווה את לקוחותיו מתחילת ועד סוף התהליך תוך מתן דגש על שביעות רצון הלקוח.
• איכות – החברה מבצעת התאמות מקצועיות לדרישות הלקוח. מעניקה ללקוחות מוצרים איכותיים ומובילים בתחום.
• מהירות – מפעל אריזות קרטון המספק קרטונים בלוחות זמנים מהירים מבלי לפגוע במחירים המשתלמים.
• מחירים – בילמן מציע ללקוחות החברה ליהנות ממחירים תחרותיים ומשתלמים לכל כיס
• התאמה אישית – החברה מעניקה שירות והתאמה אישית לכל אחד מלקוחות החברה.

מפעל אריזות קרטון

כמה עולים קרטונים?

מפעל לייצור אריזות קרטון קובע את המחירים אותם הוא רוצה לגבות עבור השירות והמוצר הנמכר. אין ספק כי מפעלים וותיקים בעלי ניסיון רב שנים, ישכילו להציע קרטונים במחירים הגיוניים, אשר מצד אחד מצדיקים את האיכות הגבוהה אך מצד שני מספקים ללקוח מחיר הוגן בו כדאי ומשתלם לו לעמוד. כדי למצוא מפעל קרטונים אשר מספק קרטונים במחירים משתלמים וכל זאת מבלי לפגוע באיכות המוצר, יש לערוך סקר שוק ובהתאם לרכוש את המתבקש. שימו לב כי אתם בוחנים את המחיר ביחס לאיכות הקרטון – ביחס לגודלו וביחס לשירות אותו אתם מקבלים. קחו בחשבון כי מפעל קרטונים איכותי יסייע לכם בהליך בניית הקרטון עד שלב השיווק הסופי.

מדוע בילמן?

בילמן מוכרת בתחום מעל ל- 20 שנים. החברה מתמחה ביבוא, ייצור ושיווק אריזות קרטון למפעלים ולחברות מהמשק הישראלי, תוך התאמה אישית וליווי מקצועי מתחילת ועד סוף התהליך. אנו מספקים לכל לקוחות החברה שירות הוגן, איכותי, מהיר ובמחירים אטרקטיביים. לחברה מלאי רב במחסנים, כך שגם בהזמנות מפתיעות היא עומדת בקצב ומצליחה להפתיע את לקוחות החברה. אין ספק כי בילמן היא חברה מובילה בתחום וללא ספק יש על מי לסמוך. מחפשים מפעל לייצור אריזות קרטון? צרו קשר ונשמח להעניק לכם שרות איכותי ומקצועי.

English
דילוג לתוכן