כל מה שצריך לדעת על גלילי קרטון

גלילי קרטון הם החומר הנפוץ ביותר לפוסטרים. הם קלים לנשיאה, איכותיים וזולים להדפסה. כל מה שצריך לעשות הוא לחתוך את גליל הקרטון לאורך הרצוי והוא כמעט מוכן לשימוש, מה שיצריך את השלב הבא של הדפסתו בבית הדפוס שתבחרו לעבוד אתו. 

גליל קרטון

גודל הכרזה, הפוסטר, התמונה וכולי – יקבע את אורך גליל הקרטון הדרוש להדפסה. הגודל הסטנדרטי לכרזה הוא בערך בין 60 ס”מ ל-1 מטר, מה שמצריך גליל קרטון בהתאם למידות האלו. פוסטרים גדולים יותר בגודלם יצטרכו יותר חומר גליל קרטון, מה שבאופן טבעי גם משפיע על מחיר הדפסת פוסטרים בבית הדפוס.

סוגים עיקריים של קרטונים גליים

יש 3 סוגים עיקריים שבהם משתמשים:

קרטון מסוג סי פלט: קרטון חד גלי שמשמש כקופסאות קרטון למשלוח כמו RSC או למשל לאריזת חפצים. הגובה הוא 3.6~ והעובי הוא ~0.4 מ"מ והוא נחשב לגס ביותר מבין כל הקרטונים מסוג חד גלי.

קרטון בי פלט: הוא גם קרטון מסוג חד גלי משמש לרוב לאריזות מתקפלות וכן מתאים גם לאריזות RSC בגודל בינוני. הגובה הוא קרטון הינו 2.6~ והעובי ~0.4 מ"מ.

קרטון אי פלט: זה הקרטון העדין ביותר במשפחת החד גליים והוא משמש בעיקר לקופסאות מתקפלות. הגובה הוא 1.6~ והעובי ~0.4 מ"מ

קרטון דו גלי

מה צריך לדעת על ייצור גלילי קרטון?

בכל מה שכרוך בייצור גלילי קרטון, ישנם מוצרי אריזה מתקדמים ועמידים ביותר שאפשרי למצוא בשוק כיום. בתוך כך, רכישת או ייצור גלילי קרטון ברמה מקצועית מצריכים קודם להבין מהם גלילי הקרטון ולמה משמשים.

למעשה, אלו הם מוצרים שנועדו להגן על גלילי פוסטרים, כמו גם סוגי שרטוטים למיניהם, מסמכים חשובים ואפילו ציורים. גליל הקרטון מיוצר ומשווק סגור הרמטית ע"י 2 מכסים, שבעצם נועדו לסגירה של הגליל משני הצדדים שלו. 

לשם מה משמשים גלילי קרטון?

גלילי קרטון מיוצרים במידות וגדלים שונים, כך שיהיה ניתן להתאים אותם עבור מטרות כמו: 1) ניילון פצפץ למיגון ציוד. 2) קלקרים עבור מיגון ועיטוף ציוד. 3) ניילון נצמד למטרות שונות. 4) מעטפות הדבקה משרדיות. 5) מדבקות עסקיות ועוד.

הן עבור המגזר העסקי והן עבור המגזר הפרטי, תוכלו למצוא פתרונות גלילי קרטון לאריזה ומוצרים שונים, לכל סוגי המשלוחים העסקיים, למתנות ועוד. כמו כן, ייצור גלילי קרטון יכול לשמש גם בעבור קופסאות ממותגות בהתאמה אישית.

כמה מילים על הדפסת פוסטרים

מחיר הדפסת פוסטרים תלוי בכמות הפוסטרים שההזמנה שלכם כוללת, באיזה סוג נייר או קרטון אתם רוצים להדפיס את הפוסטר שלכם, באיזו איכות הדפסה ועוד. ככל שתזמינו יותר פוסטרים, כך זה יהיה זול יותר מבחינת עלות ליחידה, באופן טבעי. 

בסופו של דבר, הדפסת פוסטרים היא דרך פופולרית לפרסם אירועים ולפרסם מוצרים. אם אתם רוצים לעשות רושם נכון ומקצועי התואם את המסר העסקי שלכם, פוסטרים הם הדרך הנכונה. אבל יחד עם זאת, אתם לא צריכים להוציא הון תועפות על הדפסת פוסטרים. יש הרבה דרכים שבהן תוכלו להשיג את אותן תוצאות בהרבה פחות כסף, כמו למשל, באמצעות השוואת מחירים בין בתי דפוס.

English
דילוג לתוכן