כיצד נוכל להבליט את העסק שלנו בעזרת קופסאות קרטון מעוצבות?

כל עסק מחפש דרכים מקוריות להבליט ולייחד את העסק שלו מעל כל יתר המתחרים. בהתאם, עולם הפרסום רווי באמצעים שונים ומגוונים, אפקטיביים יותר או פחות, לפרסום ולמיתוג. בכתבה הבאה נסביר איך אפשר להבליט את העסק באמצעות שימוש בקופסאות קרטון מעוצבות.

קופסאות קרטון ממותגות

המיתוג נמצא בכל מקום

הנה משפט שנכון כמעט בעבור כל עסק באשר הוא: אין דבר כזה מעט מדי פרסום. כל אזכור אפשרי לעסק, בין שכדרך אגב או באופן מעמיק, בין שבמדיה המסורתית, באינטרנט או בעולם האמיתי, הוא צעד חשוב שעוזר לבנות קהל ולהגדיל את היצע הלקוחות הפוטנציאלי. לכן אפילו האריזה היא שטח פרסום חשוב שכדאי לנצלו. קופסאות קרטון ממותגות אשר נושאות את שם העסק, המוצר או המותג, מגדילות באופן משמעותי את נפח הפרסום שלו, וכמעט ללא השקעה נוספת. פשוט הופכים את אריזות הקרטון הבנאליות והמשעממות לאריזות קרטון מעוצבות ומקבלים אמצעי פרסום חדש ואפקטיבי לדבר שביקשתם לקדם. 

בוחרים לארוז רק עם קרטונים

התנאי העיקרי לפרסום העסק בעזרת אריזות קרטון ממותות הוא ובכן, שהאריזות יהיו מקרטון. פרסום או לא פרסום, מדובר בתנאי מתבקש וחברות רבות המתעסקות עם שינוע או אריזה של מוצרים נוטות להעדיף קרטון למשימה זאת.

בהקשר הפרסומי, קופסאות קרטון מעוצבות הן פשוט מצע נח מאין כמותו לפרסם כל מה שעולה על הדעת, החל משם העסק והלוגו ועד לאינפורמציה ספציפית יותר כגון מספר טלפון, שעות פעילות, חשבונות ברשתות החברתיות וכיוצא בזה.

הגיאומטריה הקלה לפיצוח של הקרטון, יחד עם המרקם החלק שלו והגודל הסביר שלו ביחס לקליטה של העין האנושית מספקים את השטח לפרסומת מצוינת. תוסיפו לכך את האווירה המעט יוקרתית שניתן לקבל בעזרת אריזות קרטון מעוצבות וקיבלתם את המיתוג המושלם לכל סוג של עסק.

לוקחים את המדיום למקסימום

כל מדיום יכול להפיק זהב, אם יודעים לנצל אותו כיאות. גם קופסאות קרטון מעוצבות אינן יוצאות דופן בכך. העיצוב הנכון יכול להוסיף המון ולשדרג את חזות העסק, גם כאשר מדובר על אריזה, שינוע ושילוח. חשוב להקפיד על שימוש בקרטון איכותי לצורך האריזה הממותגת, ובנוסף חשוב להקפיד גם על צבעוניות משתלבת. כשזה נוגע לקרטון, ניתן להשתמש בטווח רחב יחסית של צבעים. יחד עם זאת אין סיבה להגזים וכדאי לבחור בצבעים שמשרתים את המותגים ותואמים לשם או ללוגו – אריזות קרטון ממותגות עד הסוף, גם בפרטים הקטנים של צבע, גופן וכדומה.

אמצעי נהדר למתג כל דבר

לסיכום, אין ספק שאריזות הקרטון הפשוטות לכאורה, הן כלי מיתוג לעסקים ושיווקי רב ערך אם נותנים לו את הבמה המתאימה. שימוש בקופסאות קרטון מעוצבות לאריזה ולמשלוח יכולים לשדרג כל עסק מבחינה שיווקית ולהוסיף לו עוד אמצעי פשוט ויעיל להפיץ את המסר שהוא מעוניין להפיץ.

English
דילוג לתוכן