ייצור קרטונים בהתאמה אישית

קרטונים המשמשים אותנו למגוון רחב של מטרות אחסון ואריזה, נבדלים אילו מאילו בתצורתם, גודלם ועוביים, כאשר קיימים מספר סוגים שונים של קרטונים וכל סוג משמש למטרת אחסון ואריזה אחרת. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לתהליך ייצור קרטונים לפי מידה ובהתאמה אישית מלאה למטרות האריזה ו/או האחסון הנחוצות לכם.

ייצור קרטונים בהתאמה אישית - מה חשוב לדעת?

כפי שציינו לעיל, קיימת חשיבות רבה לתהליך ייצור קרטונים לפי מידה ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות, כאשר בסוגי הקרטונים השונים נעשה שימוש בכל ענפי המשק, החל מחברות לוגיסטיקה ושילוח, דרך חברות מזון ותרופות ועד לבתי עסק, מוסדות ממשלתיים וכדומה. לפיכך, תהליך ייצור קופסאות קרטון חשוב שייעשה  באמצעות מפעל לייצור קופסאות קרטון המתמחה ועוסק בתחום. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם קרטונים איכותיים עמידים העומדים בכל התקנים הנדרשים המותאמים למטרות השימוש בסוגי הקרטונים השונים הנחוצים לכם. 

ייצור קרטונים בהתאמה אישית

כיצד לבחור מפעל לייצור אריזות קרטון?

אם גם אתם נדרשים לאספקה שוטפת של קרטונים, קיימת חשיבות רבה לבחירת מפעל לייצור קופסאות קרטון בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  •  ניסיון מקצועי בתחום ייצור קרטונים ומתן שירותי ייעוץ והכוונה בנוגע לבחירת סוג וגודל הקרטון 
  •  היצע גדול של סוגי קרטונים המיוצרים במפעל, לרבות, ייצור קרטונים בהתאמה אישית כולל הדפסות על גבי הקרטונים 
  •  בקרת איכות ועמידה בכל התקנים הנדרשים, לרבות, אישור מכון התקנים ומשרד הבריאות במקרים בהם מדובר בקרטונים הבאים במגע עם מזון 
  •  זמני אספקה מהירים ושירות אישי לכל לקוח

תהליך התאמה אישית של קרטונים - למי הוא מיועד?

ייצור קרטונים בהתאמה אישית הוא תהליך עבודה המיועד לכל אילו מביניכם הצורכים קרטונים באופן סיטונאי ובכמויות משתנות בהתאם לצורך. במסגרת התהליך ניתן להגדיר את תצורת הקרטון וגודלו בהתאם לצרכי השימוש בו, כאשר תהליך ההתאמה כולל גם אפשרות למיתוג הקרטונים באמצעות הדפסת לוגו וכיתובים שונים על גבי הקרטון. כמו כן, השירות מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לייצור של מוצרי קרטון מיוחדים כגון סטנדים לנקודות מכירה, ייצור קופסאות קרטון בגדלים לא סטנדרטיים, ייצור קרטונים לפי מידה וכדומה. 

קפוסאות קרטון ממותגות

קופסאות קרטון ממותגות

מפעל לייצור קופסאות קרטון מאפשר לכם ליהנות בין היתר מפתרונות ייצור של קופסאות קרטון ממותגות היכולות לשמש אתכם למגוון רחב של מטרות. קופסאות קרטון ממותגות הן למעשה קופסאות קרטון בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח, כאשר על גבי הקרטון מודפס הלוגו של החברה או כל כיתוב אחר על המוצר. קופסאות קרטון ממותגות נחשבות לאמצעי שיווק רב ערך ונעשה בהן שימוש במגוון רחב של תחומי מסחר ותעשייה במשק. קופסאות אלו מיועדות גם לנקודות מכירה וגם למטרות שילוח והן ניתנות לייצור בכל גודל נדרש בהתאם למוצרים הנארזים בתוכם. לצפייה בקטלוג קופסאות מעוצבות וממותגות לחצו כאן 

English
דילוג לתוכן