קרטונים לעסקים – באיזה סוג קרטון לבחור?

בעסקים רבים משתמשים בקרטונים לשימושים שונים, למשל אריזה, משלוח ואחסון. ישנם מספר סוגים שונים של קרטונים לעסקים, וכדאי להכיר אותם כדי לדעת איזה קרטון להזמין. איזה סוגי קרטון יש וכיצד נדע מה מהם מתאים לצרכים שלנו?  

הסיטואציה הבאה ודאי מוכרת לכל מנהל או מנהלת משרד. הגיע הזמן להזמנת ציוד, את אוספת רישומים מהעובדים ודולה מהזיכרון את הפרטים שאת זוכרת, ואז בראש עולה לך שנגמרו הקרטונים. אם תרשמו בהזמנה קרטונים, יש סיכוי שלא ידעו איזה קרטונים לספק לכם בהזמנה. אם כך, כיצד נדע איזה קרטונים להזמין? השאלה היא כמובן, לאיזה צורך אנחנו מזמינים את הקרטונים. 

הצורך: אריזה לקראת מעבר

באריזה לקראת מעבר של בית העסק, נעשה שימוש במגוון קופסאות קרטון, כתלות במה שאורזים בהם. קרטונים שישמשו לאריזת חפצים כבדים ושבירים צריכים להיות עמידים יותר, למשל קרטון גלי, ולעומת זאת קרטונים שישמשו לאריזת חפצים קלים, כמו כריות או בובות פרווה, יוכלו להיות גם מסוגים עמידים פחות, כמו קרטון חד גלי או קרטוני ארכיב. 

קרטונים לעסקים בהתאמה אישית

הצורך: משלוחים

אם בית העסק מבצע משלוחים ללקוחות, הרי שרצוי מאוד שלוגו בית העסק ואולי ציור מאפיין יופיעו על הקרטון שיוצא במשלוח, ולכן למשלוחים מתאימים כמובן קרטונים ממותגים. דמיינו לעצמכם פיצה שמגיעה בקרטון סתמי וחלק, או מארז פינוקים ליולדת בקרטון אנונימי וחסר שם. חבל, ופספוס של הזדמנות שיווקית מצוינת. לכן חשוב להשקיע בקרטונים ממותגים מעוצבים ויפים, שידברו אל הלקוחות שלכם. כמובן, אין קשר הכרחי בין סוג הקרטון ומה שמודפס עליו, במידה ובית העסק שלכם שולח חפצים שבירים, כדאי לדאוג שהקרטון הממותג יהיה חזק ועמיד, למשל על ידי שימוש בקרטון גלי. 

קרטונים לעסקים במשלוח

הצורך: אחסון ותיוק

אחד השימושים הנפוצים ביותר עבורם אנחנו מזמינים קופסאות קרטון לעסקים הוא אחסון ותיוק של פריטים שונים שכבר אין לנו צורך בהם בשימוש שוטף, אבל אין לנו אפשרות להיפטר מהם או להעביר הלאה. למשל מסמכים ישנים, פנקסי חשבונות עתיקים, או למשל פריטים אותם אנחנו מאפסנים במחסן של בית העסק כי השימוש בהם אינו יומיומי, כמו אביזרי ניקיון וכלי עבודה. לצורך אחסון ותיוק ניתן להשתמש במגוון סוגי קרטון, כי אין משמעות מיוחדת לחוזק ולעמידות, לכן גם קרטון חד גלי או קרטוני ארכיב יתאימו. עם זאת יש לשים לב כי במידה ואנחנו מאחסנים חפצים שבירים ויקרי ערך, רצוי בכל זאת לעשות שימוש בקרטון חזק יותר כמו קרטון גלי. 

קרטונים במיתוג אישי ומיוחד

הצורך: פינוי חפצים מהמשרד

כאשר אנחנו מפנים חפצים מהמשרד לקראת גניזה, גריסה או אפילו תרומה, ואין משמעות מיוחדת לעמידות, ניתן להשתמש בסוגים שונים כמו קרטוני ארכיב או קרטון חד גלי. במידה ואנחנו מעוניינים לפנות חפץ כבד, שביר או יקר ערך, וכן חשובה לנו העמידות, נשתמש בקרטון דו גלי שהינו חזק יותר. 

English
דילוג לתוכן